Paweł Horąży

Na swój pierwszy aparat wydałem całą pierwszą pensję. Zenith TTL... Fotografowałem wtedy właściwie wszystko, najczęściej jednak ludzi
i architekturę. Potem do zainteresowań fotograficznych dołączyła przyroda. Dziś więcej czasu poświęcam grafice, animacji komputerowej a ostatnio także filmowaniu. Film to moje marzenie, które postanowiłem po latach zrealizować.

ProgRockFest?
Dorota zawsze miała dziwne pomysły. Któregoś roku zabrała mnie na turniej tańca. Nie przyszło mi do głowy, żeby zapytać jaki to turniej. Na miejscu okazało się, że fotografujemy taniec nowoczesny z podkładem Hip Hop, dwanaście godzin Hip Hopu!!! Kiedy więc zaproponowała wypad na zdjęcia koncertowe na wszelki wypadek zapytałem o gatunek muzyczny!  

Rock i rock progresywny to od lat moja muzyka z wyboru:-) Od dwóch edycji festiwalowych wspólnie z Dorotą jesteśmy partnerami ProgRockFest. Dzięki
temu miałem okazję spędzić wiele godzin z muzykami, także podczas prób. Na zdjęciach starałem się oddać atmosferę koncertów i emocje, które im  towarzyszyły.  To coś, czego tak naprawdę nie da się zarejestrować. Coś co zagrało we mnie i gra z każdym taktem muzyki.

Wspólnie z Dorotą Milerowicz i Marcinem Glińskim są autorami wystawy fotografii festiwalowej, którą można było obejrzeć na antresoli atrium legionowskiego ratusza podczas ProgRockFest 2019!

Paweł Horąży

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego

organizator

partnerzy i sponsorzy

media